Život je teď 2019

V pátek 29. 3. 2019 se u nás v Domově konala netradiční akce, která proběhla v rámci projektu Ježíškových vnoučat. Dorazily k nám kosmetičky Eliška a Alena z BABOR salonu z Hradce Králové, dále s sebou přivezly úžasnou kadeřnici Zuzku a fotografa Mariho.

Uživatelé, kteří měli chuť a zájem, se tak mohli nechat zdarma zkrášlit od těchto profesionálů. Nakonec se celé procedury zúčastnilo 14 uživatelů Domova. Přes počáteční nedůvěru a lehké obavy si všichni účastníci návštěvu v salonu krásy moc užívali. Někteří zažili něco podobného poprvé v životě. Proměna byla leckdy tak velká, že ani pracovníci téměř uživatele nepoznali, jak byli krásní. Po celém kolečku v salonu krásy ještě následovalo focení v reminiscenční místnosti Domova, kde fotograf Mari každému doporučil, jak by měl stát, sedět, komu by slušel jaký klobouček či kytička. Výsledkem pak budou úžasné fotografie, ze kterých budou mít všichni účastníci velkou radost a krásnou památku.

Moc děkujeme nejen my, ale i zkrášlení uživatelé za celý pohodový den, úžasně odvedenou práci a pro některé i splněný velký sen.

  • Eliška Provazníková- kosmetička, Babor salon Hradec Králové
  • Alena Radčenko- kosmetička, Babor salon Hradec Králové
  • Zuzana Vondrušková- kadeřnice, KADEŘNICTVÍ MATRIX Hradec Králové
  • Mari Volek- fotograf, MARIFOTO