Aktuální informace z Domova 10.6.2022

14 dnů opět uteklo jako voda a my pro Vás máme opět článek o uplynulých aktivitách v Domově. Uživatelé mohli navštívit vesměs tradiční zaběhlé aktivity. Obě pobočky navštívila Anička se svými Chytrými hlavičkami, mohli jsme si dát něco dobrého v kavárničce a nechybělo ani zpívání s kytarou a bingo. Uživatelé na Celopu se pak mohli dozvědět něco nového od paní ředitelky, proběhla totiž schůzka s vedením Domova a také navštívili burzu (bleší trh) na nedalekém dopravním hřišti.

V Domově nás navštívily kadeřnice, učnice z místního učiliště. Opět naše uživatele hezky ostříhaly a zkrášlily.  Dále jsme po delší době mohli využít naší společenskou místnost k aktivitám, proběhlo zde promítání filmu Účastníci zájezdu. Nezapomněli jsme ani na duchovní stránku, bohoslužbu u nás odsloužil p. Chalupski z církve českobratrské evangelické.

Přijali jsme i pozvání na Sportovní hry do Domova pro seniory v Pilníkově, kam jsme vyslali reprezentovat náš Domov pana Bartáka a Bílka. Mezi početnou konkurencí z ostatních domovů si v disciplínách vedli skvěle. Pan Bílek získal dokonce tři poháry, jelikož se umístil mezi těmi nejlepšími v daných disciplínách. Moc gratulujeme a také děkujeme domovu pro seniory z Pilníkova za výborně zorganizovanou akci, pohoštění a bohaté ceny pro všechny zúčastněné. Už teď se těšíme se na hry v příštím roce.

Během celého období nám počasí přálo, a tak jsme mohli trávit čas s uživateli ve venkovním prostředí – na zahradě, i při vycházkách. Za to jsme moc rádi.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem