Aktuální informace z Domova 14.10.2021

Vážení a milí,

po týdnu se Vám opět hlásíme z Domova. Tím asi nejhlavnějším, co se za týden událo byly bezesporu páteční Volby do Poslanecké sněmovny, kterých se u nás zúčastnilo úctyhodných 29 voličů, ostatní uživatelé neprojevili zájem. Na třetí hodinu odpoledne dorazila komise s přenosnou hlasovací urnou, která voliče zkontrolovala dle platného občanského průkazu, vydala obálku s hlasovacími lístky, uživatel následně za plentou vybral svého kandidáta. Hlasovací lístek vložil do označené obálky, kterou vhodil do urny a odevzdal tak svůj hlas. Většina obyvatel odvolila na jídelně v přízemí, několik uživatelů volilo na pokojích, takřka z postele. Moc děkujeme panu Koníčkovi za bezproblémový průběh voleb.

Během týdne jinak jsme nabídli standardní aktivity jako bylo Zpívání s kytarou, Bejvávalo a již zdomácnělé Bingo. V tomto týdnu pak nechybělo pondělní čtení, které bylo zaměřeno na Mariánské lázně, navštívila nás paní kadeřnice a pedikérka a včera si velké množství našich uživatelů pochutnalo na dobrotách v odpolední Kavárničce.

Pravidelně navštěvujete Vaše příbuzné, za což jsme velmi rádi a moc Vám děkujeme. V minulém týdnu se pochlubila rodina od paní Bednářové novým přírůstkem do rodiny. Toto setkání si všichni moc užili. O našem Domově píše i časopis Babornoviny, kde je článek od Elišky Provazníkové o proběhlé akci Den krásy. Moc děkujeme Elišce za propagaci našeho Domova.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem.