Aktuální informace z Domova 21.12.2021

Vážení a milí,

po 14 dnech se opět hlásíme s informacemi od nás z Domova. V tomto předvánočním čase jsme postupně s uživateli ozdobili vánoční stromky na jednotlivá patra. Mezi klasické aktivity, které nesměly chybět patřilo opět zpívání s kytarou, kavárnička či promítání filmu.

Postupně přicházejí dárky z projektu Ježíškových vnoučat. Řada z Vás ale neváhá a navštíví obdarované u nás v Domově a dárky předá osobně. Přišlo nám i hodně vánočních přání od různých spřátelených škol (Základní škola z Bílé Třemešná a Základní škola SNP z Hradce Králové). Všechna přání následně rozdáme uživatelům při středečním předávání dárků od Ježíškových vnoučat, a že jich ve skladu máme 😊! Děkujeme za ochotu, pečlivost při balení a dochvilnost, že jsme vše stihli do Vánoc.

Obrovský dík všem dárcům a Ježíškovým vnoučatům!

 

Velkou radost nám udělaly také vzkazy ze Střední průmyslové školy elektrotechniky a informačních technologií z Dobrušky, které doputovaly v minulém týdnu. V rámci projektu Spojujeme generace byli studenti požádáni, aby našim uživatelům zaslali vzkazy „mladé generace“. Vzkazy našich klientů už mladé generaci již škola obdržela. Z této krásné myšleny vznikla výstava, která je nainstalovaná ve škole v Dobrušce .  Vzkazy našich seniorů i studentů si můžete prohlédnout v našem Domově na nástěnkách v přízemí vedle společenské místnosti.

Ve čtvrtek 16.12.2021 se u nás v Domově konalo Vánoční setkání, kde jsme ocenili a poděkovali všem dobrovolníkům za letošní rok. Celou akci hudebně doprovázel svým vystoupením pan Petr Tomeček, který nám zahrál na Čarovnou flétnu. Uživatelé si mohli pochutnat na výborném pohoštění od našich kuchařek a celé odpoledne si všichni moc užili.

Přejeme Vám klidný předvánoční čas…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem.