Aktuální informace z Domova 8.12.2021

Vážení a milí,

po 14 dnech se opět hlásíme s informacemi od nás z Domova. Program v uplynulém období byl pro naše uživatele opět pestrý. Mohli navštívit tradiční aktivity, kterými je kavárnička, promítání filmu nebo čtení. Na konci měsíce jsme ještě stihli oslavu uživatel narozených v listopadu. Při individuálních aktivitách jsme oslavili jubilea uživatelek, předali jsme jim kytičku a něco dobrého.

Zavítala k nám také Základní škola a Praktická škola ve Dvoře Králové nad Labem, která nám předala vánoční přání.

Začátkem prosince pak uživatelé provoněli Domov vánočním cukrovím, které si následně i sami ozdobili. Při této příležitosti nás navštívila paní Házová z Českého rozhlasu.

Tato neděle byla už druhá adventní, a tak nechybí zapálené svíčky na adventním věnci s víkendovými aktivitami, zaměřenými právě na toto téma.

V pátek nás poctil svou vzácnou návštěvou Mikuláš s anděly a čerty, kteří obešli celý Domov a nadělili všem něco dobrého. To byl nejen pro uživatele, ale i zaměstnance, velký zážitek a zpestření.

Vánoční výzdobu v celém Domově máme již hotovou. Vypadá opět skvostně, zbývá jen nazdobit vánoční stromky na jednotlivé jídelny, což se bude dít v příštím týdnu. Stromečky už ale čekají venku, velký dík za ně patří městským lesům.

Čím dál častěji se u nás v Domově objevují dárky od Ježíškových vnoučat, a to jak zasílané pomocí přepravní služby, tak i předávání „mezi dveřmi“. Někteří z Vás volí i osobní předání za dodržení veškerých aktuálně nastavených opatření. Za všechny dárky všem vnoučatům moc děkujeme.

Přejeme Vám klidný adventní čas a děkujeme za návštěvy u Vašich blízkých…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem.